Studijų programų akreditavimo terminai

2018-06-08

Nuo 2018 kovo 1 d. įsigaliojus studijų krypčių vertinimo ir laikinojo akreditavimo tvarkai, pasikeitė vertinimo ir akreditavimo subjektas – nuo studijų programų buvo pereita prie studijų krypčių akreditavimo.

Laikinojo akreditavimo sprendimas galioja iki naujo studijų krypties išorinio išsamiojo ekspertinio įvertinimo ir sprendimo dėl studijų krypties akreditavimo. Anksčiau nustatytus studijų programų akreditavimo terminus pakeitė studijų krypties akreditavimo terminas ir šiuo metu visos vykdomos studijų programos (neatsižvelgiant į anksčiau nustatytą jų akreditavimo terminą) laikomos akredituotomis iki išorinio išsamiojo studijų krypties vertinimo. Apribojamai galioja tik baigiamoms vykdyti studijų programoms įskaitant ir tas, kurios buvo įvertintos neigiamai ir neakredituotos.

Šia tvarka supaprastinama studijų programų administracinė priežiūra, aukštosioms mokykloms nebereikia stebėti atskirų programų akreditavimo terminų, kadangi vertinimo ir akreditavimo subjektu tampa visa studijų kryptis.

Atgal