Seminaras apie sąsajas tarp kokybės užtikrinimo ir kvalifikacijų pripažinimo

2017-05-08

Kviečiame registruotis į š.m. birželio 1-2 dienomis Dubline (Airija) vyksiantį tarptautinį seminarą apie sąsajas tarp kokybės užtikrinimo ir užsienio kvalifikacijų akademinio pripažinimo. Renginyje laukiami aukštųjų mokyklų, kokybės vertinimo agentūrų, ENIC/NARIC centrų atstovai.

 

Pagal Europos aukštojo mokslo erdvės kokybės užtikrinimo gairių ir nuostatų (ESG) 1.4 dalį „Studentų priėmimas, studijų eiga, pripažinimas ir diplomų išdavimas“, aukštosios mokyklos turi turėti tinkamas pripažinimo procedūras asmenų su baigtinėmis kvalifikacijomis iš užsienio priėmimui, o taip pat studijų periodų įskaitymui ir neformaliu būdu įgytų kompetencijų pripažinimui. Taigi, vidinio kokybės užtikrinimo sistema aukštojoje mokykloje, be kitų dalykų turi apimti ir užsienio kvalifikacijų, dalinių studijų ir ankstesnio neformalaus ir savaiminio mokymosi pripažinimą. Aukštosios mokyklos raginamos bendradarbiauti tiek su kokybės vertinimo agentūromis, tiek ENIC/NARIC tinklų centrais, siekiant teisingo kvalifikacijų pripažinimo. Seminare bus aptariami iškylantys iššūkiai ir galimi jų sprendimo būdai.

 

Daugiau informacijos: http://www.enqa.eu/index.php/events/exploring-synergies-between-quality-assurance-and-qualifications-recognition/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atgal