Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Birželis 2018
Pr An Tr Ke Pe Še Se
28 29 30 31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
Spausdinti

Laikinojo akreditavimo sprendimai

Paieškoje pateikiami 2018 m. Studijų kokybės vertinimo centro (toliau – Centro) įgyvendinto laikinojo krypčių vertinimo ir akreditavimo sprendimai, taip pat tose kryptyse esančios programos. Yra galimi trys studijų krypčių akreditavimo sprendimai:

  • Laikinai akredituoti (krypties studijos tenkina visus rodiklius) – aukštoji mokykla gali vykdyti studentų priėmimą į kryptyje esančias studijų programas;
  • Laikinai akredituoti su papildomomis sąlygomis (krypties studijos tenkina dalį rodiklių) – aukštoji mokykla gali vykdyti studentų priėmimą į kryptyje esančias studijų programas, tačiau yra taikomi apribojimai dėl naujų ketinamų vykdyti programų;
  • Laikinai akredituoti ribojamai (krypties studijos netenkina svarbiausių rodiklių) – aukštoji mokykla negali vykdyti priėmimo į kryptyje esančias studijų programas ir baigus paskutiniams studentams krypties studijų programos turi būti išregistruotos.

Į šią paiešką taip pat yra įtraukiamos tos programos, į kurias aukštosios mokyklos nurodė, jog nebevykdys priėmimo. Šias programas galima rasti nustačius filtrą "Studijų krypties statusas" reikšmei "Stabdoma". Nustačius šį filtrą reikšmei "Vykdoma", matysite tik tas programas, kurios buvo pateiktos vertinimui.

Norėdami peržiūrėti studijų programos išvadas, peržiūrėję krypties akreditavimo sprendimą, įveskite programos kodą į Centro paieškos sistemą.

Laikinojo akreditavimo sprendimas galioja iki naujo studijų krypties išorinio išsamiojo ekspertinio įvertinimo ir sprendimo dėl studijų krypties akreditavimo. Anksčiau nustatytus studijų programų akreditavimo terminus pakeitė studijų krypties akreditavimo terminas ir šiuo metu visos vykdomos studijų programos (neatsižvelgiant į anksčiau nustatytą jų akreditavimo terminą) laikomos akredituotomis iki išorinio išsamiojo studijų krypties vertinimo. Apribojamai galioja tik baigiamoms vykdyti studijų programoms įskaitant ir tas, kurios buvo įvertintos neigiamai ir neakredituotos.