Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Birželis 2024
Pr An Tr Ke Pe Še Se
27 28 29 30 31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Nacionalinė studentų apklausa

Studijų kokybės vertinimo centras (SKVC), kaip ir visa aukštojo mokslo bendruomenė, nori dar aiškiau girdėti studentų balsą ir žinoti jų nuomonę apie studijas, suprasti studentų mokymosi poreikius ir kuo labiau įtraukti juos į aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo procesus. 

Nacionalinė studentų apklausa (NSA) – tai SKVC ir Lietuvos studentų sąjungos (LSS) iniciatyva sukurta mobilioji programėlė visiems aukštojo mokslo dalyviams Lietuvoje. Jos tikslas – rinkti studentų nuomonę apie studijas, jas vykdančias aukštąsias mokyklas ir sisteminti informaciją apie aukštųjų mokyklų veiklą bei studijų kokybę.  

NSA atsiųsti į savo mobilųjį telefoną galite paspaudę čia. Kai atsiųsite, telefono nustatymuose (Settings) pasirinkite Programėlės (Apps), tada spustelėkite Speciali programėlės prieiga (Special app access), o tada – Diegti nežinomas programėles (Install unknown apps).

SKVC, siekdamas skatinti aukštąsias mokyklas gerinti studijų ir veiklos kokybę bei puoselėti kokybės kultūrą, vykdo išorinį aukštųjų mokyklų ir studijų krypčių bei ketinamų vykdyti studijų programų vertinimą Lietuvoje. Naudojantis NSA programėle gauta apibendrinta ir nuasmeninta studentų nuomonė apie studijų kokybę bus teikiama SKVC pasitelktiems ekspertams, kurie atliks aukštųjų mokyklų bei studijų krypčių vertinimą. NSA programėlėje skelbiami apklausų rezultatai padės detaliau pažvelgti į aukštojo mokslo realijas ir iššūkius studentų akimis. 

Visų Lietuvos aukštųjų mokyklų studentus kviečiame aktyviai dalyvauti SKVC vykdomose nacionalinėse studentų apklausose.  Jūsų nuomonė mums labai svarbi!

Aukštosios mokyklos studentas, NSA vartotojas, galės naudotis šiomis paslaugomis: 

  • pildyti klausimynus; 
  • peržiūrėti apklausų rezultatus;  
  • teikti savo pasiūlymus;  
  • stebėti, ar pasiūlymas sulaukia kitų programėlės vartotojų palaikymo, ir matyti pasiūlymo svarstymo eigą;  
  • peržiūrėti turimus prizų taškus ir prizus. 

Daugiau informacijos apie mobiliosios programėlės galimybes rasite NSA gairėse studentams. Detali naudojimosi programėle instrukcija pateikiama NSA programėlės naudotojo vadove.   

NSA programėle savo apklausoms vykdyti taip pat kviečiamos naudotis aukštosios mokyklos ir studentų atstovybės. Susidomėjusius prašome kreiptis el. paštu kokybe@skvc.lt. Aukštosios mokyklos taip pat turės galimybę savo studentams skirti prizus už įdomiausius pasiūlymus bei aktyvų dalyvavimą apklausose. 

Aukštosios mokyklos ar studentų atstovybės, kaip NSA paslaugų gavėjos, pasirašiusios sutartis dėl Nacionalinės studentų apklausos mobiliosios programėlės paslaugų teikimo, galės pasiekti tik savo aukštosios mokyklos registruotus vartotojus. Jos gaus šias galimybes:  

  • kurti, siųsti ir matyti rezultatus apie savo suformuotus klausimynus;  
  • kurti ir siųsti studentams informacines žinutes, 
  • matyti aukštosios mokyklos studentų inicijuotus pasiūlymus, jų eigą;
  • už įdomiausius pasiūlymus bei aktyvų dalyvavimą apklausose steigti prizus savo studentams; 
  • prižiūrėti žaidybinio elemento veikimą savo aukštosios mokyklos paskyroje. 

Detalesnė informacija pateikiama NSA gairėse aukštosioms mokykloms.

Visą informaciją apie NSA naudotojo atsakomybę ir galimybes galima rasti NSA naudojimosi taisyklėse.  

Privatumo pranešimas 

Dažniausiai užduodami klausimai  

NSA apklausų programėlė sukurta SKVC įgyvendinamo ESF projekto „Aukštųjų mokyklų išorinio vertinimo sistemos stiprinimas (AMIS-3)“ (Nr. 09.3.2-ESFA-V-710-01-0002) ir valstybės biudžeto lėšomis.