Aptartos švietimo įstaigų veiklos vertinimo ir kokybės užtikrinimo aktualijos

2018-10-25

Spalio 24 d. Studijų kokybės vertinimo centro (SKVC), Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros (NMVA) bei Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro (KPMPC) atstovai aptarė aktualius bendrojo ugdymo, profesinio mokymo bei aukštojo mokslo institucijų vertinimo ir kokybės gerinimo klausimus.

Trijų Lietuvos mokymo įstaigų kokybės užtikrinimo agentūrų atstovai diskutavo apie bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo mokyklų institucinius vertinimus, jų panašumus ir skirtumus lyginant su aukštųjų mokyklų vertinimu. Kalbėta apie vykdytus aukštojo mokslo studijų programų ir institucinius vertinimus, taip pat pasirengimą vykdyti studijų krypčių bei naujo tipo institucinius vertinimus.

SKVC vykusiame susitikime SKVC, NMVA ir KPMPC vadovai ir specialistai diskutavo apie įvairias Lietuvos švietimo sistemos vertinimo sritis, rodiklius bei procedūras, aptarė išryškėjusias problemas bei iššūkius, dalinosi sukaupta patirtimi. Susitikime pažymėta ir aptarta švietimo sektorių – bendrojo ugdymo, profesinio mokymo ir aukštojo mokslo – specifika, susijusi su jų misija, bei iššūkiai naudoti kiekybinius rodiklius kokybės vertinimui. 

  

 

 

Atgal