SKVC seminaras apie Kinijos švietimo sistemą

2016-03-07

Kovo 31 d Studijų kokybės vertinimo centras (SKVC) organizuoja seminarą apie Kinijos švietimo sistemą. Renginys vyks Vilniuje.

Renginio tikslas - gauti išsamios informacijos ir įgyti gilesnių žinių apie Kinijos švietimo sistemą, išmokti „perskaityti“ šioje šalyje teikiamus išsilavinimo dokumentus bei sukaupti naudingos informacinės medžiagos tolimesniam darbui. Seminare bus koncentruojamasi į kvalifikacijas teikiančias teisę į aukštąjį mokslą ir aukštojo mokslo kvalifikacijas. Teorinių žinių įtvirtinimui bus teikiamos praktinės užduotys.

Renginį ves Nyderlandų ENIC/NARIC centro (NUFFIC) ekspertė Marijke Blom-Westrik.

Renginyje laukiami aukštųjų mokyklų darbuotojai, tiesiogiai dirbantys su studentų iš Kinijos paieška, atranka ir priėmimu į studijas.

 

Atkreipiame dėmesį, kad seminaras vyks anglų kalba.

Registracija į seminarą apie Kinijos švietimo sistemą baigėsi.

Atkreipiame dėmesį, kad seminaro dalyvių skaičius ribotas. Todėl kviečiame registruotis kaip galima anksčiau ir ne daugiau kaip po 2 atstovus iš tos pačios institucijos.

Renginio vieta ir darbotvarkė bus patikslintos vėliau. Numatoma seminaro trukmė – pilna darbo diena.

 

Seminaras rengiamas pagal SKVC įgyvendinamą Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą „Akademinio pripažinimo sistemos stiprinimas (KAPRIS-2)“, projekto kodas Nr. 09.3.2-ESFA-V-710-01-0001.

Atgal