Aukštųjų mokyklų ir studentų atstovams pristatyta naujoji Nacionalinės studentų apklausos programėlė

2020-07-01

Studijų kokybės vertinimo centras birželio 30 d. organizavo nuotolinius susitikimus su Lietuvos aukštųjų mokyklų administracijų ir studentų atstovais, kurių metu pristatė naująją Nacionalinės studentų apklausos (NSA) programėlę, jos funkcijas, technines savybes bei naudojimosi ypatumus. 

NSA programėlės tikslas – rinkti Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų nuomonę apie studijas, jas vykdančias aukštąsias mokyklas ir sisteminti informaciją apie aukštųjų mokyklų veiklą bei studijų kokybę. Aukštosios mokyklos ir studentų atstovybės, pasirašiusios sutartis su SKVC, taip pat gali naudotis NSA programėle vykdydamos savo studentų apklausas.

Pirmajame susitikime su aukštųjų mokyklų ir Lietuvos studentų sąjungos atstovais SKVC specialistai papasakojo apie NSA sistemos funkcijas, naudojimosi privalumus, technines galimybes bei atsakė į dalyvių klausimus. 

Susitikime su aukštųjų mokyklų studentais buvo plačiau pristatytos studentams reikalingiausios NSA mobiliosios programėlės funkcijos: klausimynų pildymas, pasiūlymų teikimas, žaidybiniai elementai. Studentų atstovai buvo informuoti apie birželio 25 d. SKVC paskelbtą nacionalinę studentų apklausą dėl požiūrio į nuotolines studijas bei šį rudenį startuosiančią nacionalinę apklausą apie studijų kryptis. 

SKVC planuoja organizuoti tokius susitikimus su aukštųjų mokyklų bei studentų atstovais ir ateityje. Tikimės, kad aukštosios mokyklos ir studentai aktyviai naudosis Nacionalinės studentų apklausos įrankiu, kuris gali padėti geriau išgirsti studentų balsą ir labiau juos įtraukti į aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo procesus. 

NSA programėlę galima parsisiųsti iš Google Play (Android) arba iTunes Store (iPhone). Daugiau informacijos apie programėlę galima rasti SKVC interneto svetainėje.   

 

 

Atgal