Dėmesio stojantiesiems, išsilavinimą įgijusiems užsienyje!

2018-08-13

Šiandien prasidėjo papildomas priėmimas į Lietuvos universitetuose ir kolegijose likusias laisvas pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų vietas.

Stojančiuosius, kurie vidurinį išsilavinimą įgijo užsienyje, kviečiame paskubėti kreiptis dėl kvalifikacijų akademinio pripažinimo, o jei stoja į valstybės lėšomis finansuojamas studijas – ir dėl pažymių pervedimo.

Studijų kokybės vertinimo centras stojančiųjų patogumui išduoda elektroniniu parašu pasirašytus dokumentus, kuriuos galima įkelti į Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) informacinę sistemą.

Prašymai dalyvauti papildomame priėmime į Lietuvos aukštąsias mokyklas priimami nuo rugpjūčio 13 d. (pirmadienio) iki rugpjūčio 17 d. (penktadienio) 15 val. Priėmimas vykdomas LAMA BPO informacinėje sistemoje www.lamabpo.lt/.

Šiame etape gali dalyvauti ir tie asmenys, kurie pagrindinio priėmimo metu savo prašymo nebuvo užregistravę LAMA BPO informacinėje sistemoje.

LAMA BPO duomenimis, papildomo priėmimo metu stojantieji galės pretenduoti į likusias 892 laisvas vietas universitetuose ir 5 002 laisvas vietas kolegijose. 

Daugiau informacijos apie stojimą: http://bakalauras.lamabpo.lt/igijusiems-issilavinima-uzsienyje-ir-uzsienio-lietuviams/issilavinimo-pripazinimo-ir-pazymiu-atitikmenu-nustatymas/.  

Daugiau informacijos apie studijų pasirinkimą: http://www.skvc.lt/default/lt/stojantiesiems.  

Atgal