Kviečiame į Europos Komisijos LIREQA projekto baigiamąją tarptautinę konferenciją

2019-04-26

Maloniai kviečiame 2019 m. gegužės 22 d. dalyvauti Europos Komisijos projekto „Akademinio kvalifikacijų pripažinimo ir kokybės užtikrinimo sistemų sujungimas (LIREQA)“ baigiamojoje tarptautinėje konferencijoje, kurią Vilniuje organizuoja konsorciumo koordinatorius Studijų kokybės vertinimo centras. 

2015 m. Europos aukštojo mokslo erdvės švietimo ministrai patvirtino atnaujintą ESG tekstą, kuriame 1.4 dalyje išsakytas lūkestis, kad aukštųjų mokyklų vidinis kokybės užtikrinimas apims kvalifikacijų pripažinimą ir kreditų įskaitymą, o per išorinio vertinimo veiklas bus įsitikinta, kad akademinis pripažinimas vyksta teisingai, aukštosios mokyklos bendradarbiauja su ENIC/NARIC centrais ir kitomis organizacijomis. 

Pripažinimo veiklų susiejimas su kokybės užtikrinimu vis dar tebėra didelis iššūkis Bolonijos procese. LIREQA projekto metu sukurtos rekomendacijos aukštosioms mokykloms, kokybės vertinimo agentūroms ir akademinės informacijos ir pripažinimo centrams, taip pat europiniams tinklams, ką kiekvienas iš jų turėtų nuveikti ir kaip gerinti bendradarbiavimą studentų labui. Bus aptarti jau turimi europiniai įrankiai ir projekto metu sukurtas produktas pripažinimui gerinti. 

Konferencijoje kalbės pagrindinių Europos aukštojo mokslo erdvės konsultacinių partnerių – Europos studentų sąjungos, Europos universitetų asociacijos, ENQA – atstovai, taip pat ENIC/NARIC tinklų centrų atstovai, Lisabonos konvencijos priežiūros komiteto prezidentas. 

Konferencijos darbotvarkė 

Apie konferencijos pranešėjus 

Renginyje pirmiausiai laukiami aukštųjų mokyklų administracijos padalinių vadovai, atsakingi už studijų kokybę ir tarptautiškumą, taip pat studentai, valdžios institucijų ir kitų organizacijų atstovai. Kviesime diskutuoti ir dalintis gerąja patirtimi.

Į konferenciją prašome registruotis per prieigą: https://www.surveymonkey.com/r/QR6J8GX

Registracija vyksta iki gegužės 17 d. Renginio kalba – anglų, vertimas nenumatytas. 

Informuojame, kad visuomenės informavimo tikslu konferencijos metu bus fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Šio renginio nuotraukos ir vaizdo įrašai bus skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse. Plačiau apie asmens duomenų tvarkymą galite sužinoti kreipdamiesi dap@skvc.lt.

Tikimės Jūsų dėmesio ir dalyvavimo! 

 

 

 

Atgal