SKVC lankėsi Lietuvos studentų sąjungos projekto „Studente, tapk ministru!“ dalyvis

2019-11-14

Studijų kokybės vertinimo centre (SKVC) šiandien lankėsi Lietuvos studentų sąjungos (LSS) inicijuoto projekto „Studente, tapk ministru!“ dalyvis Tautvydas Klivickas. Šio projekto dalyviai vieną dieną užima pasirinktos srities ministro pareigas. 

Susitikęs su SKVC direktoriumi Almantu Šerpatausku ir direktoriaus pavaduotoja Aurelija Valeikiene Tautvydas Klivickas aptarė įvairius aukštojo mokslo srities klausimus, kurie aktualūs studentams. Susitikime taip pat dalyvavo Andrius Zalitis, švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus patarėjas. 

SKVC vykusio susitikimo metu pagrindinis dėmesys buvo skirtas dėstytojų didaktinių kompetencijų įgijimo ir tobulinimo situacijai bei studentų atsakomybei už savo studijų rezultatus Lietuvos aukštosiose mokyklose. Be to, buvo aptartos ir kitos su studijų kokybe bei studijų reguliavimu susijusios temos. 

T. Klivickas ISM Vadybos ir ekonomikos universitete studijuoja ekonomiką bei politikos mokslus. Nusprendęs dalyvauti LSS organizuotame projekte jis pasirinko Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją. 

LSS iniciatyva „Studente, tapk ministru!“ skirta Tarptautinei studentų dienai, kuri minima lapkričio 17-ąją. LSS pakvietė studentus vienai dienai tapti pasirinktos ministerijos vadovu arba Ministru Pirmininku ir Vyriausybės posėdyje aptarti, kaip kiekviena ministerija gali prisidėti prie būsimo ar esamo studento gerovės kūrimo bei puoselėjimo. 

Atgal