Su universitetais aptariamas akademinio pripažinimo vykdymas

2019-06-10

Šiandien Studijų kokybės vertinimo centro direktoriaus pavaduotoja Aurelija Valeikienė ir Kvalifikacijų vertinimo skyriaus patarėja Kristina Sutkutė lankosi Klaipėdos universitete ir LCC tarptautiniame universitete. Vizitų tikslas – su asmenimis, atsakingais už tarptautiškumą ir studijų kokybę, aptarti universitetų vykdomą užsienio kvalifikacijų akademinį pripažinimą. Abu universitetai teisę savarankiškai vykdyti akademinį pripažinimą iš Švietimo ir mokslo ministerijos gavo 2018 m.  

Birželio 3 d. įvyko  panašus susitikimas ISM vadybos ir ekonomikos universitete, kuris su užsienio kvalifikacijomis dirba nuo 2017 m. ir per tą laiką priėmė 3 kartus daugiau sprendimų dėl užsienio kvalifikacijų vertinimo ir pripažinimo. Vėliau šią savaitę planuojami vizitai į dar du universitetus.

Studijų kokybės vertinimo centras teikia aukštosioms mokykloms tiek bendrą, tiek individualią metodinę pagalbą ir, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka, vykdo aukštųjų mokyklų priimtų sprendimų monitoringą bei teikia ataskaitas tiek pačioms aukštosioms mokykloms, tiek Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai. 

 

Atgal