Tarptautiniame seminare aptariamas neformaliu būdu įgytų kompetencijų pripažinimas aukštosiose mokyklose

2019-12-17

Šiandien Vilniuje vyksta Studijų kokybės vertinimo centro (SKVC) organizuotas tarptautinis seminaras apie neformaliu būdu įgytų kompetencijų pripažinimą aukštosiose mokyklose (angl. Recognition of Prior Learning in Higher Education: the Way Forward). Jis skirtas Lietuvos universitetų ir kolegijų darbuotojams, tiesiogiai dirbantiems su užsienio kvalifikacijų pripažinimu. 

Seminare pranešimus skaitys ir gerąja praktika dalinsis užsienio ekspertai ir SKVC specialistai. Pranešėjai papasakos, kokios yra neformaliai įgytų kompetencijų pripažinimo formos ir ateities perspektyvos, pateiks pavyzdžių, kaip sėkmingai įgyvendinti neformaliu būdu įgytų kompetencijų pripažinimą aukštojoje mokykloje. Į seminarą susirinkę Lietuvos aukštųjų mokyklų atstovai jiems rūpimus klausimus galės užduoti pranešėjams. 

Prof. Patrick Werquin iš Prancūzijos (CNAM: Conservatoire national des arts et métiers) susirinkusiems papasakos apie ankstesnio mokymosi svarbą bei jo pripažinimą aukštosiose mokyklose. Ekspertė iš Airijos Deirdre Goggin kalbės apie ankstesnio mokymosi ir mokymosi darbo vietoje pripažinimą, pristatys ankstesnio mokymosi pripažinimo praktikas Korko technologijos institute. SKVC patarėja Kristina Sutkutė išsamiai papasakos, kaip turėtų būti vykdomas atvirų visuotinio nuotolinio mokymo kursų (angl. Massive open online course, MOOC) ir kitų elektroninėmis priemonėmis vykdomų mokymų baigimo rezultatų pripažinimas. 

Seminaro pabaigoje jo dalyviai galės pasidalinti savo patirtimi. Diskusiją moderuos SKVC atstovas Šarūnas Šalkauskas. 

Renginys vyks 10.00–17.00 val. viešbutyje „Panorama“ (Sodų g. 14, Vilnius). 

    

Daugiau nuotraukų mūsų Facebook paskyroje

 

 

 

 

 

Atgal