Kviečiame į tarptautinį seminarą apie neformaliu būdu įgytų kompetencijų pripažinimą

2019-12-02

2019 gruodžio 17 d. (antradienį) Studijų kokybės vertinimo centras (SKVC) Vilniuje organizuoja tarptautinį seminarą, skirtą neformaliu būdu įgytų kompetencijų pripažinimui aukštosiose mokyklose. 

Pranešimus skaitys ir gerąja praktika dalinsis užsienio ekspertai ir SKVC specialistai:

  • Prof. Patrick Werquin (CNAM: Conservatoire national des arts et métiers, Prancūzija), 
  • Deirdre Goggin (Cork Institute of Technology, Airija), 
  • Kristina Sutkutė (SKVC, Lietuva).

Seminaro metu sužinosite, kokios yra neformaliai įgytų kompetencijų pripažinimo formos ir ateities perspektyvos, taip pat bus pristatyti pavyzdžiai, kaip sėkmingai įgyvendinti neformaliu būdu įgytų kompetencijų pripažinimą aukštojoje mokykloje. 

Lektoriai bus pasiruošę atsakyti į Jums rūpimus klausimus. Taip pat galėsite pasidalinti savo patirtimi. Kaip dažnai taikote neformaliu būdu įgytų kompetencijų pripažinimą? Su kokiais iššūkiais susiduriate? Ar jau turite suformuotą praktiką? Kviečiame dialogui!

Preliminarią renginio darbotvarkę anglų kalba rasite čia

Seminaras organizuojamas įgyvendinant Europos Sąjungos struktūrinių fondų projektą „Akademinio pripažinimo sistemos stiprinimas (KAPRIS-2)“

Renginys vyks lietuvių ir anglų kalbomis, vertimas nenumatytas. 

Registracija į seminarą baigta užsiregistravus maksimaliam dalyvių skaičiui. Atsiprašome, bet dėl riboto vietų skaičiaus neturime galimybės priimti daugiau dalyvių. Dėkojame už susidomėjimą ir lauksime Jūsų kituose renginiuose.

 

 

 

Atgal