Studijų kokybės vertinimo centro atstovai dalyvauja Europos kokybės užtikrinimo forume

2019-11-22

2019 m. lapkričio 21–23 d. Berlyno technikos universitete vyksta 14-asis Europos kokybės užtikrinimo forumas (angl. European Quality Assurance Forum, EQAF). Jame dalyvauja Studijų kokybės vertinimo centro (SKVC) atstovai. Šių metų forumo tema – „Parama aukštojo mokslo visuomeniniam įsitraukimui“. 

Forumo metu SKVC direktoriaus pavaduotoja Aurelija Valeikienė skaitė pranešimą ir moderavo diskusiją apie aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo ir akademinio pripažinimo sąsajas. Ji pristatė SKVC kartu su partneriais vykdyto Europos Sąjungos bendrai finansuoto LIREQA projekto metu parengtas Rekomendacijas dėl kokybės užtikrinimo ir akademinio pripažinimo integravimo. Šios rekomendacijos skirtos aukštosioms mokykloms, kokybės agentūroms, ENIC/NARIC centrams, valdžios institucijoms bei kitiems partneriams. 

Renginyje taip pat dalyvauja SKVC Studijų vertinimo skyriaus patarėja Aušra Leskauskaitė ir šio skyriaus vyriausioji specialistė Natalja Bogdanova. 

EQAF yra pagrindinis metų renginys aukštojo mokslo kokybės tema. Šiemet į jį susirinko daugiau nei 520 dalyvių iš 59 šalių. Plačiau apie forumą čia

   

 

Atgal