2019-11-14

Studijų kokybės vertinimo centre (SKVC) šiandien lankėsi Lietuvos studentų sąjungos (LSS) inicijuoto projekto „Studente, tapk ministru!“ dalyvis Tautvydas Klivickas. Šio projekto dalyviai vieną dieną užima pasirinktos srities ministro pareigas. T. Klivickas  pasirinko Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją.

2019-10-25

Šiandien Studijų kokybės vertinimo centre įvyko antrasis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų atstovybių susitikimas – Studentų forumas. Renginio metu pristatyti tyrimai dėl studentų pasitenkinimo studijomis ir darbdavių pasitenkinimo absolventų gebėjimais bei institucinio vertinimo tvarkos aprašo projektas.

2019-10-24

Studijų kokybės vertinimo centras, remdamasis LAMA BPO 2019 m. bendrojo priėmimo į pirmosios pakopos ir vientisąsias studijų programas duomenimis, aiškinosi, ar kokybiškos studijos populiarios tarp stojančiųjų, ar stojantieji dažnai rinkosi silpnai įvertintas studijų programas, ar sulaukė dėmesio naujos studijų programos. 

2019-10-11

 

Spalio 10–11 d. vyksta Studijų kokybės vertinimo centro organizuoti tretieji studijų krypčių aprašų rengėjų mokymai. Šį kartą juose dalyvauja informatikos, sporto, klasikinių studijų, archeologijos ir antropologijos studijų krypčių aprašų darbo grupių nariai. 

2019-10-10


Šiandien Studijų kokybės vertinimo centre (SKVC) vyko mokymai aukštųjų mokyklų darbuotojams, tiesiogiai dirbantiems su užsienio studentų atranka ir priėmimu. Į juos susirinko septyniolikos Lietuvos universitetų ir kolegijų atstovai. Mokymus vedė SKVC Kvalifikacijų vertinimo skyriaus specialistai.

2019-10-04

Spalio 10 d. Studijų kokybės vertinimo centre dėl informacinės sistemos atnaujinimo darbų gali būti apsunkintas dokumentų priėmimas iš interesantų ir informacijos teikimas pagal paklausimus. Atsiprašome dėl laikinų nepatogumų ir maloniai siūlome, esant galimybei, kreiptis į SKVC kitomis dienomis. 

1 2 3 4 5